Úvod

Náš hotel leží v historickém jádru města Jindřichův Hradec s překrásným výhledem na státní hrad a zámek. Pokud chcete být přímo v centru dění, ale zároveň toužíte po poklidu, přijeďte k nám strávit dovolenou nebo třeba jen jednu noc. O své hosty se staráme již 20 let a s plněním jejich přání máme bohaté zkušenosti. Zakládáme si na tom, aby každý z našich hostů prožil svůj pobyt v přátelské a pohodové atmosféře.

Hotel se nachází v gotickém domě s renesanční přestavbou, jehož zásadní úprava proběhla po požáru města roku 1801. Ubytovat se můžete v jednolůžkovém či dvoulůžkovém pokoji, a také v apartmánu. Ačkoliv jsme v historickém domě, pokoje mají vše, co potřebují hosté dneška pro maximální spokojenost, jako je například televize nebo Wi-Fi připojení.

Nejen pro hotelové hosty vaříme v naší restauraci vždy z kvalitních surovin. Usadit se můžete v některém z našich tří komorních salónků a v létě také na terase s výhledem na zámek. Připravíme vám klasická jídla z české kuchyně, stejně jako speciality z ryb a zvěřiny.

Přijeďte k nám pobýt a třeba právě Vám se zjeví Bílá paní, kterou dle pověstí není nikdo jiný než slavná Perchta z Rožmberka.

Těšíme se na Vaši návštěvu.